Kontaktuppgifter

Där du bygger och skapar nytt, där du reparerar och renoverar. Där vardagen är hårt arbete och stundtals väderpiskande timmar. Där du är – där hittar du även oss.

Hitta din närmaste depå

Årjäng

Storgatan 44, 672 30 Årjäng, Sverige
0573-130 50
arjang@renta.se

Arvika

Maskingränd 1, 671 41 Arvika, Sverige
0570-188 00
arvika@renta.se

Åstorp

Stålgatan 5, 265 38 Åstorp, Sverige
042-400 03 80
astorp@renta.se

Bålsta

Industrivägen 16, 746 40 Bålsta, Sverige
0171-541 75
balsta@renta.se

Borås

Norrby Långgata 45, 504 35 Borås, Sverige
033-430 70 10
boras@renta.se

Enköping

Kvartsgatan 5, 749 40 Enköping, Sverige
0171-15 37 00
enkoping@renta.se

Falkenberg

Kanslistvägen 1, 311 39 Falkenberg
0346-72 96 00
falkenberg@renta.se

Falköping (Hyrtjänst)

Nordmannagatan 1, 521 36 Falköping, Sverige
0515-800 60
info@hyrtjanstfalkoping.se

Globen

Slakthusgatan 24, 121 62 Johanneshov, Sverige
08-410 754 30
globen@renta.se

Halmstad

Svetsaregatan 13, 302 50 Halmstad, Sverige
035-710 33 00
halmstad@renta.se

Hässleholm

Tippvägen 2, 281 41 Hässleholm, Sverige
0451-495 50
hassleholm@renta.se

Helsingborg Norr

Transportgatan 4, 254 64 Helsingborg, Sverige
042-400 03 60
helsingborgnorr@renta.se

Helsingborg Syd

Industrigatan 93, 252 29 Helsingborg, Sverige
042-400 03 40
helsingborgsyd@renta.se

Höganäs

Pottenborgsvägen 16-18, 263 57 Höganäs, Sverige
042-400 03 70
hoganas@renta.se

Jönköping

Soldattorpsgatan 2, 554 74 Jönköping, Sverige
036-12 94 90
jonkoping@renta.se

Karlskoga (Hyrcenter)

Gösta Berlings väg 21, 691 38 Karlskoga, Sverige
0586-123 00
karlskoga@hyrcenter.org

Karlstad

Sågverksgatan 49, 652 21 Karlstad, Sverige
054-15 79 00
karlstad@renta.se

Kävlinge

Tostarpsvägen 16, 244 32 Kävlinge, Sverige
046-540 80 40
kavlinge@renta.se

Kristinehamn (Hyrcenter)

Havgatan 7, 681 42 Kristinehamn, Sverige
0550-104 10
kristinehamn@hyrcenter.org

Kumla (Hyrcenter)

Fordonsgatan 4, 692 71 Kumla
019-58 15 00
info@hyrcenter.org

Kungälv

Filaregatan 9, 442 34 Kungälv, Sverige
0303-20 60 90
kungalv@renta.se

Kungsbacka

Transportgatan 2a, 434 37 Kungsbacka, Sverige
0300-333 60
kungsbacka@renta.se

Landskrona

Varvsvägen 107, 261 35 Landskrona, Sverige
0418-40 39 00
landskrona@renta.se

Malmö

Stenyxegatan 13, 213 76 Malmö, Sverige
040-626 59 01
malmo@renta.se

Örebro (Hyrcenter)

Gamla vägen 10b, 702 27 Örebro, Sverige
019-58 15 00
info@hyrcenter.org

Ringön

Stålverksgatan 7, 417 07 Göteborg, Sverige
+46 31-309 83 50
ringon@renta.se

Sisjön

Sisjö Kullegata 4, 436 32 Västra Frölunda, Sverige
031-757 35 00
sisjon@renta.se

Skövde (Hyrcenter)

Bäckaskogsvägen 5, 541 34 Skövde, Sverige
0500-42 72 00
skovde@hyrcenter.org

Sollentuna

Bäckvägen 19, 192 54 Sollentuna, Sverige
08-590 701 41
sollentuna@renta.se

Sunne

Industrigatan 7, 686 30 Sunne, Sverige
0565-146 60
sunne@renta.se

Tibro (Hyrcenter)

Västra Långgatan 167, 543 35 Tibro, Sverige
0504-126 00
tibro@hyrcenter.org

Varberg

Vagnvägen 5, 432 32 Varberg, Sverige
0340-58 29 00
varberg@renta.se

Västerås

Elektrodgatan 8, 721 37 Västerås, Sverige
021-30 90 95
vasteras@renta.se