Kontaktuppgifter

Där du bygger och skapar nytt, där du reparerar och renoverar. Där vardagen är hårt arbete och stundtals väderpiskande timmar. Där du är – där hittar du även oss.

Hitta din närmaste depå

Årjäng

Storgatan 44, 672 30 Årjäng, Sverige
0573 130 50
mail@hyrmaskiner.eu

Arvika

Maskingränd 1, Arvika, Sverige
0570 188 00
mail@hyrmaskiner.eu

Åstorp

Stålgatan 5, Åstorp, Sverige
+46 42-400 03 80
astorp@renta.se

Bålsta (Aros)

Industrivägen 16, 746 40 Bålsta, Sverige
+46 171-541 75
info@aroshyresmaskiner.se

Borås

Norrby Långgata 45, 504 35 Borås, Sverige
033-430 70 10
boras@renta.se

Enköping (Aros)

Kvartsgatan 5, 749 40 Enköping, Sverige
+46 171-15 37 00
info@aroshyresmaskiner.se

Falkenberg

Kanslistvägen 1, 311 39 Falkenberg
+46 346-72 96 00
falkenberg@renta.se

Falköping (Hyrtjänst)

Nordmannagatan 1, 521 36 Falköping, Sverige
+46 515-800 60
info@hyrtjanstfalkoping.se

Globen

Slakthusgatan 24, Johanneshov, Sverige
08-410 754 30
globen@renta.se

Halmstad

Svetsaregatan 13, Halmstad, Sverige
+46 35-710 33 00
halmstad@renta.se

Hässleholm

Tippvägen 2, Hässleholm, Sverige
+46 72 397 00 49
hassleholm@renta.se

Helsingborg Norr

Transportgatan 4, 254 64 Helsingborg, Sverige
+46 42-400 03 60
helsingborgnorr@renta.se

Helsingborg Syd

Industrigatan 93, 252 29 Helsingborg, Sverige
+46 42-400 03 40
helsingborgsyd@renta.se

Höganäs

Pottenborgsvägen 16-18, Höganäs, Sverige
+46 42-400 03 70
hoganas@renta.se

Jönköping (JRent)

Soldattorpsgatan 2, Jönköping, Sverige
036-12 94 90
info@jrent.se

Karlskoga (Hyrcenter)

Kapellgatan 1, 691 41 Karlskoga, Sverige
+46 586-123 00
karlskoga@hyrcenter.org

Karlstad

Sågverksgatan 49, Karlstad, Sverige
054 15 79 00
mail@hyrmaskiner.eu

Kävlinge

Tostarpsvägen 16, 244 32 Kävlinge, Sverige
+46 46-540 80 40
kavlinge@renta.se

Kristinehamn (Hyrcenter)

Havgatan 7, 681 42 Kristinehamn, Sverige
+46 550-104 10
kristinehamn@hyrcenter.org

Kungälv

Filaregatan 9, Kungälv, Sverige
+46 303-20 60 90
kungalv@renta.se

Kungsbacka

Transportgatan 2a, Kungsbacka, Sverige
+46 300-333 60
kungsbacka@renta.se

Landskrona

Varvsvägen 107, 261 35 Landskrona, Sverige
+46 418-40 39 00
landskrona@renta.se

Malmö

Stenyxegatan 13, 213 76 Malmö, Sverige
+46 40-626 59 01
malmo@renta.se

Örebro (Hyrcenter)

Gamla vägen 10b, 702 27 Örebro, Sverige
+46 19-58 15 00
info@hyrcenter.org

Ringön

Stålverksgatan 7, Göteborg, Sverige
+46 31-309 83 50
ringon@renta.se

Sisjön

Sisjö Kullegata 4, Västra Frölunda, Sverige
+46 31-757 35 00
sisjon@renta.se

Skövde (Hyrcenter)

Bäckaskogsvägen 5, 541 34 Skövde, Sverige
+46 500-42 72 00
skovde@hyrcenter.org

Sollentuna (Aros)

Bäckvägen 19, 192 54 Sollentuna, Sverige
+46 8-590 701 41
info@aroshyresmaskiner.se

Sunne

Industrigatan 7, Sunne, Sverige
0565 146 60
mail@hyrmaskiner.eu

Tibro (Hyrcenter)

Västra Långgatan 167, 543 35 Tibro, Sverige
+46 504-126 00
tibro@hyrcenter.org

Varberg

Vagnvägen 5, 432 32 Varberg, Sverige
+46 340-58 29 00
varberg@renta.se

Västerås (Aros)

Elektrodgatan 8, 721 37 Västerås, Sverige
+46 21-30 90 95
info@aroshyresmaskiner.se